tel. +48 62 767 38 67
tel. +48 62 767 38 75
ul. Kwiatowa 6
62-800 Kalisz
tel. +48 61 813 02 56
fax +48 61 899 21 84
ul. 11-go listopada 162a,
62-031 Luboń
tel: +48 693 451 335
Karpicko ul. Rolna 24
64-200 Wolsztyn
Dane teleadresowe

OPAKOWANIA KANAPKOWE z najnowszej serii AP Tasty & Fresh

Trójkątne opakowania Tasty & Fresh mają wiele zalet stanowiących o możliwości uzyskania wysokiej i dochodowej sprzedaży kanapek w punktach gastronomicznych, marketach, automatach, sklepach i punktach handlowych jak stacje benzynowe.

Przede wszystkim jest to duże, przezroczyste okienko umożliwiające kupującemu obejrzenie zawartości kanapki przeciętej w trójkąt na dwie identyczne części. Po drugie tekturowe opakowanie jest zgrzewalne, dzięki czemu zapakowana hermetycznie kanapka ma wydłużony termin przydatności do spożycia i jest bardziej odporna na uszkodzenia. Po trzecie wreszcie rozszerzenie podstawy pudełka bardzo ułatwia stabilne ustawianie kanapek na półkach, a trójkątne, regularne kształty pasują do typowych opakowań transportowych.

Snack Bag – nowy rewolucyjny sposób pakowania kanapek

Snack Bag to niezrównanie szybki i prosty sposób pakowania kanapek, który zapewnia Twoim wyrobom zachowanie świeżości, smaku i apetycznego wyglądu.

Snack Bag to torebka, która powstaje tuż przed podaniem kanapki klientowi. Jest sklejana, ale nie wymaga zdejmowania folii zabezpieczających klej - mniej czynności to szybsza obsługa – wystarczy zawinąć i gotowe!

Górna część Snack Bag jest przezroczysta, aby zaprezentować kanapkę od najlepszej strony. Pomaga to zaostrzyć apetyt konsumenta i utrwalić dobry wizerunek Twoich wyrobów.

Otwieranie Snack Bag jest bardzo łatwe. Wystarczy w oznaczonym miejscu oderwać górną częśćopakowania i kanapka jest gotowa do jedzenia.

Dzięki Snack Bag konsument nie musi przejmować się okruszkami czy kawałeczkami kanapki odpadającymi przy jedzeniu – wszystko pozostaje wewnątrz opakowania, nie brudząc rąk, ubrania czy otoczenia.

Każde opakowanie zbiorcze Snack Bag zawiera funkcjonalne pudełko ułatwiające pakowanie pojedynczych kanapek oraz stojący display na ladę chłodniczą z informacją dla Klientów o sposobie pakowania Twoich kanapek.

 

 

Co wyróżnia system Snack Bag?

1). łatwość i prostota pakowania kanapek różnych kształtów, z bułek lub chleba
2). szczelne i dopasowane opakowanie bez dodatkowych urządzeń pakujących
dodatkowych urządzeń pakujących
3). estetyczny sposób prezentacji kanapki
4). zachowanie świeżości i smaku zapakowanego wyrobu
5). wygodna, higieniczna i schludna konsumpcja kanapki
6). dodatkowe pudełko usprawniające pakowanie i display informacyjny na ladę
7). dwa rozmiary dostępnych torebek
8). możliwość naniesienia indywidualnego nadruku

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam