tel. +48 62 767 38 67
tel. +48 62 767 38 75
ul. Kwiatowa 6
62-800 Kalisz
tel. +48 61 813 02 56
fax +48 61 899 21 84
ul. 11-go listopada 162a,
62-031 Luboń
tel: +48 693 451 335
Karpicko ul. Rolna 24
64-200 Wolsztyn
Dane teleadresowe

 

Niezbędne wyposażenie restauracji, barów szybkiej obsługi i innych punktów gastronomicznych. Zapewnia szybkie, higieniczne i szczelne pakowanie dań i potraw na wynos w opakowaniach do bezpośredniej konsumpcji

Produkujesz, podajesz, sprzedajesz potrawy?

Pamiętaj, że:
Umożliwienie klientom odbierania zamówień na wynos lub dostarczanie ich w opakowaniach do bezpośredniej konsumpcji to gwarantowany sposób na zwiększenie sprzedaży i wzrost rentowności w nowoczesnej gastronomii!

Maszyna umożliwia pakowanie dań i potraw w styropianowe lub plastikowe pojemniki o różnych wielkościach i kształtach, w tym jedno, dwu lub trójdzielne. Hermetycznie zgrzana folia uniemożliwia wymieszanie się składników dania oraz ich wydostawanie się na zewnątrz. Danie zachowuje odpowiednią temperaturę, zapach, nie wysycha, nie zmienia swojej konsystencji.

Można pakować wyroby gorące, zimne oraz o dowolnej konsystencji, zarówno frytki, jak i zupy. Przezroczysta folia ułatwia rozpoznanie zawartości opakowań.

Maszyna pakująca dzięki relatywnie niewielkim rozmiarom oraz niskiemu zapotrzebowaniu na moc elektryczną zmieści się w każdej kuchni. Szerokość maszyny jest tylko nieznacznie większa od maksymalnego rozmiaru pojemnika. Nowoczesne, estetyczne wzornictwo oraz łatwość obsługi pozwalają na zainstalowanie maszyny również bezpośrednio na ladzie baru. Pakowanie potraw na chwilę przed wydaniem ich klientowi ma bardzo korzystne przełożenie na wzrost zaufania klientów do restauracji.

Maszyna pakująca jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga praktycznie żadnych kwalifikacji od personelu. Może być obsługiwana przez kucharzy, kelnerów, barmanów. Ergonomiczna budowa, specjalny system wspomagania klapy i sygnalizacja końca cyklu pracy pozwalają na obsługę przy bardzo małym wysiłku. Przemyślany i skuteczny system podawania folii pozwala na wykonanie cyklu pakowania w ciągu zaledwie kilku sekund.

Elektroniczny system sterowania pracą z wyświetlaczem cyfrowym umożliwia dostosowanie temperatury i czasu zgrzewania do różnorodnych rodzajów opakowań plastikowych i styropianowych. Zmiana opakowań stosownie do rodzaju dania wymaga tylko kilku sekund na wymianę płytki podtrzymującej. Na tej samej płycie można używać opakowań o różnych wysokościach, stosownie do wielkości pakowanej porcji.

W zależności od preferowanych opakowań można stosować odpowiedniej szerokości folię zamykającą, aby zminimalizować wielkość odpadu.

Zalety maszyn pakujących to:

- zwiększenie sprzedaży dzięki dotarciu do klientów kupujących na wynos
- niewielkie zużycie energii, materiałów i czasu
- wzrost jakości obsługi konsumenta
- podwyższenie zaufania klientów do kupowanych potraw
- zwiększenie możliwości produkcyjnych dzięki elastycznemu cateringowi

Przedstawiamy pełną ofertę francuskich zgrzewarek opakowań firmy O-R-A Trevoux. Firma O-R-A od ponad 25 lat produkuje urządzenia pakujące. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało stworzeniem unikatowej technologii produkcji oraz zdobyciem wielu światowych patentów m.in. system TAC. Zgrzewarki z Trevoux znajdują odbiorców na całym świecie a szczególnie w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii . O-R-A tworzy urządzenia niezawodne i uniwersalne. Zestawienie zgrzewarek O-R-A i największej oferty opakowań pozwala nam stworzyć IDEALNY SYSTEM PAKOWANIA.

 

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam